День Знань — це особливе свято!

Це зустріч з друзями та вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання  невідомого та цікавого.

Бабинецький ЗЗСО №13 радо зібрав на святковій лінійці здобувачів освіти 1,4,5,9 та 11 класів. Випускники востаннє переживають сьогодні зустріч з першим шкільним дзвоником, адже через рік розлетяться,  по білому світу, щоб будувати власні шляхи, щоб творити свою державу.

Для учнів 2-3, 6-8,10-х класів класні керівники підготували виховні години з теми “Без минулого немає майбутнього”.

Крім того, всі бажаючі долучилися до акції “Замість квітів – донати ЗСУ”. В рамках акції зібрано 9226 грн.

Школа гостинно відчиняє для усіх свої двері і запрошує у просторі, затишні класи, щоб набиратися мудрості та знань!