Український прапор – це головний символ, який нас об’єднує. Основа нашої ідентичності.
За нього на фронті б’ються найкращі сини та дочки України. Його знають у всіх куточках планети як символ незламності, сталевої волі, свободи і неймовірної хоробрості. Сьогодні синьо-жовтий прапор – це символ вільного світу.
Здобувачі освіти та педагогічний колектив Бабинецького ЗЗСО I-III ст.№13 приєдналися до Всеукраїнського флешмобу з нагоди святкування Дня прапора України.
Зі святом! Слава Україні! Слава ЗСУ!💙💛
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20230823_113545_681-490x1088.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20230823_135425_519-955x1088.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20230823_113618_717-793x1088.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20230823_113616_957-816x1088.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20230823_113556_196-816x1088.jpg)