Сьогодні до нас в школу завітали наші захисники, представники 60-тої окремої механізованої бригади, які провели зустріч з учнями середньої та старшої шкіл.
Діти дізналися багато цікавої та корисної інформації. Зокрема про надання першої медичної допомоги, роботу з металошукачем при розмінуванні території, про використання дронів та практично застосували їх у роботі. Ознайомилися з обладунками військових та приміряли спорядження на себе.
З великою подякою наші діти передали зібрані кошти під час першовересневої акції «Замість квітів – донати ЗСУ». За дані кошти планується придбати посилювачі мобільного звʼязку GSM. Дякуємо всім за підтримку! Разом до перемоги!
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/FB_IMG_1694696637162.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/FB_IMG_1694696625657.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/FB_IMG_1694696621507-816x1088.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/FB_IMG_1694696613760-816x1088.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/FB_IMG_1694696618542-802x1088.jpg)