Учні 5-А класу на бібліотечному уроці читали вголос казку Василя Королів-Старого “Дюдя” зі збірки казок «Нечиста сила». Автор вирішив оживити, переосмислити по-своєму образи фольклорно-казкових представників «неіснуючого, невидимого світу», по-новому трактувати «нечисту силу» (відьми, русалки, домовики, водяники, лісовики тощо), якою чомусь лякали людей, особливо дітей. Як вважав сам письменник, прищеплювати дітям оте «безглузде й непотрібне почуття жаху перед вигаданими неіснуючими страхіттями навряд чи раціонально».
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/406418389_3457630474552611_6555086682171513574_n-1088x816.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/406403728_3457630491219276_3799126202824121645_n-1088x941.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/406758491_3457630344552624_5874290386104247100_n-1088x816.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/406841073_3457630571219268_6908564485306611361_n-1088x1013.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/406788132_3457630604552598_284690799193382612_n-1088x816.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/406850678_3457630524552606_6903552220871104238_n-1088x816.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/406418761_3457630641219261_2412432732307885521_n-1-1066x1088.jpg)