Спортивні гуртки “Ліга сміливих” (керівник Роман Здрок), “ЗФП” та “Волейбол” (керівник Олександр Шипулов) активно функціонують в закладі освіти на 2023/2024 навчальний рік.

Робота спортивних гуртків спрямована на набуття учнями базових знань з фізичної культури, гігієни, основ здоров’я та здорового способу життя; виховання інтересу, потреби і звички до занять фізичними вправами, для удосконалення функціональних можливостей організму, розвитку основних систем які забезпечують життя;  формування мотиваційних та функціональних компетентностей.

Під час проведення Олімпійського тижня в 2023/2024 навчальному році, керівники спортивних гуртків “Ліга сміливих” (керівник Роман Здрок), “ЗФП” та “Волейбол” (керівник Олександр Шипулов) підготували спортивні змагання для учнів 5-11 класів та вихованців спортивних гуртків “Ліга сміливих”, “ЗФП” та “Волейбол”.

У рамках проведення шкільного етапу Всеукраїнських змагань “Пліч-о-пліч” учні 7-8 класів (хлопці та дівчата) Бабинецького ЗЗСО №13 взяли активну участь у шкільному етапі змагань з Волейболу (вчитель фізичної культури Олександр Шипулов).

Бабинецький ЗЗСО № 13 взяв активну участь у відкритті змагань “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги”. Зокрема відбувся товариський матч з футзалу за участі команд Бучанської громади та почесних гостей. У ньому взяли участь 11 команд 5-6 класів.

У Гаврилівському ЗЗСО №8 відбулися змагання з баскетболу серед юнаків в рамках змагань “Пляч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги”. За перемогу змагалися команди “Блискавка” Бучанського ліцею №5, “Фенікс” Гаврилівського ЗЗСО №8 та “Факел” Бабинецького ЗЗСО №13.

У районному етапі змагань виступатиме команда “Факел” Бабирнецького ЗЗСО №13, яка здобула перемоги в іграх.

Бучанська громада визначилась з переможцями у другому етапі Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч з футзалу. Третє місце виборола команда “КАтаН” Бабинецького ЗЗСО №13, яка перемогла команду “Зірка” Ворзельского ліцею №10.

ВІТАЄМО КОМАНДУ “КАТАН

Бучанська громада завершила територіальний етап та визначилась зі своїми найсильнішими представниками у третьому етапі Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч.

У другому, територіальному етапі змагань, який тривав у громаді майже місяць, взяли участь 302 учні з 13 закладів загальної середньої освіти, які сформували 30 спортивних команд. Найбільше команд взяли участь у змаганнях з волейболу – 14 (9 серед дівчат та 5 серед юнаків), 11 команд у змаганнях з футзалу, 3 – баскетболу та по 1 зі спортивного орієнтування та черліденгу.

Бучанську громаду у третьому (районному) етапі змагань, який пройде у кінці квітня та початку травня будуть представляти переможці другого етапу, а саме:

БАСКЕТБОЛ (ЮНАКИ) – Комунальний заклад “Бабинецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 13”