Спортивні гуртки “Ліга сміливих” (керівник Роман Здрок), “ЗФП” та “Волейбол” (керівник Олександр Шипулов) активно функціонують в закладі освіти на 2023/2024 навчальний рік.
Робота спортивних гуртків спрямована на набуття учнями базових знань з фізичної культури, гігієни, основ здоров’я та здорового способу життя; виховання інтересу, потреби і звички до занять фізичними вправами, для удосконалення функціональних можливостей організму, розвитку основних систем які забезпечують життя; формування мотиваційних та функціональних компетентностей.
Під час проведення Олімпійського тижня в 2023/2024 навчальному році, керівники спортивних гуртків “Ліга сміливих” (керівник Роман Здрок), “ЗФП” та “Волейбол” (керівник Олександр Шипулов) підготували спортивні змагання для учнів 5-11 класів та вихованців спортивних гуртків “Ліга сміливих”, “ЗФП” та “Волейбол”.
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/FB_IMG_1702036375468-1.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/FB_IMG_1702036381652.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/FB_IMG_1698920314164-1.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/FB_IMG_1698920317848.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/FB_IMG_1702659563730.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/FB_IMG_1697457183141.jpg)
У рамках проведення шкільного етапу Всеукраїнських змагань “Пліч-о-пліч” учні 7-8 класів (хлопці та дівчата) Бабинецького ЗЗСО №13 взяли активну участь у шкільному етапі змагань з Волейболу (вчитель фізичної культури Олександр Шипулов).
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/FB_IMG_1706884076635-1.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/FB_IMG_1706884065856-1.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/FB_IMG_1706883897075-1.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/FB_IMG_1706883915130-1.jpg)
Бабинецький ЗЗСО № 13 взяв активну участь у відкритті змагань “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги”. Зокрема відбувся товариський матч з футзалу за участі команд Бучанської громади та почесних гостей. У ньому взяли участь 11 команд 5-6 класів.
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/424589716_7086039981484659_7625619004156021891_n.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/425781179_7086046621483995_8104639007624877864_n-1088x816.jpg)
У Гаврилівському ЗЗСО №8 відбулися змагання з баскетболу серед юнаків в рамках змагань “Пляч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги”. За перемогу змагалися команди “Блискавка” Бучанського ліцею №5, “Фенікс” Гаврилівського ЗЗСО №8 та “Факел” Бабинецького ЗЗСО №13.
У районному етапі змагань виступатиме команда “Факел” Бабирнецького ЗЗСО №13, яка здобула перемоги в іграх.
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/1111-1.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/ми-1-1088x725.jpg)
Бучанська громада визначилась з переможцями у другому етапі Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч з футзалу. Третє місце виборола команда “КАтаН” Бабинецького ЗЗСО №13, яка перемогла команду “Зірка” Ворзельского ліцею №10.
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/33.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/44.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/22.jpg)
ВІТАЄМО КОМАНДУ “КАТАН”
Бучанська громада завершила територіальний етап та визначилась зі своїми найсильнішими представниками у третьому етапі Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч.
У другому, територіальному етапі змагань, який тривав у громаді майже місяць, взяли участь 302 учні з 13 закладів загальної середньої освіти, які сформували 30 спортивних команд. Найбільше команд взяли участь у змаганнях з волейболу – 14 (9 серед дівчат та 5 серед юнаків), 11 команд у змаганнях з футзалу, 3 – баскетболу та по 1 зі спортивного орієнтування та черліденгу.
Бучанську громаду у третьому (районному) етапі змагань, який пройде у кінці квітня та початку травня будуть представляти переможці другого етапу, а саме:
БАСКЕТБОЛ (ЮНАКИ) – Комунальний заклад “Бабинецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 13”
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/КАТАН-1088x725.jpg)