Серед безлічі дитячих занять у школі важливе місце займає УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ , яке сприяє участі усіх школярів в управлінні справами колективу свого класу та школи, тим самим стає моделлю елементів дорослого життя, формою усвідомлення подальшої активної життєвої позиції.

УЧНІВЬКЕ САМОВРЯДУВАНЯ – це:

• метод організації дитячого колективу, який забезпечує формування відносин відповідальної залежності в колективі та організаторських рис окремої особистості;
  • наслідок педагогічного управління дітьми з боку дорослих;
  • принцип організації життя дитячого колективу;
  • діяльність, яка здійснюється самими дітьми, включаючи постановку мети, її розробку та спрямована на вдосконалення колективу і кожної особистості зокрема.

Метою діяльності учнівського самоврядування є:

• розвиток навичок творчого вирішення завдань, створення позитивної мотивації та зацікавленості учнів;
  • формування вміння мислити, узагальнювати;
  • виховання поваги до колективу, почуття відповідальності;
  • налагодження тісних контактів і взаєморозуміння між різними гілками громадськості, спільне вирішення проблем, профілактика виникнення конфліктних ситуацій;
  • використання нових інноваційних технологій у виховній роботі.

26 вересня 2023 року в нашому закладі відбулися вибори Президента учнівського самоврядування.

Вибори пройшли згідно з Положенням про вибори Президента школи. Виборам передувала передвиборча агітаційна кампанія, під час якої вищезгадані кандидати змогли представити свої програми. За результатами голосування перемогла учениця 10 класу Макарчук Ангеліна! Вітаємо та щиро бажаємо переможниці наснаги на нові звершення!

Лідери учнівського самоврядування апротягом I семестру 2023/2024 навчального року активно долучаються до Благодійних акцій з метою привернення громадськості на важливість доброчинності та зробити маленький внесок для перемоги України над ворогом! Наприклад, лідери реалізували виставку малюнків, які згодом були передані захисникам та захисницям.

У закладі освіти проведено благоустрій території школи та за ініціативи Президента учнівського самоврядування Ангеліни Макарчук, учениці 10 класу, організовано шкільна Благодійна ярмарка під гаслом “Ярмарка для ЗСУ” та, за рішенням лідерів Бучанської громади, проведено Благодійну ярмарку під гаслом “Подаруй ЗСУ дрон-камікадзе “, а також лідери взяли участь в Акції “Смілива Гривня 2023”.

Представники учнівського самоврядування також долучаються до збору “Коробочки тепла для ЗСУ” , а також активно ведуть збір пластикових кришечок та металевих баночок. Разом до перемоги!!!

Лідерами учнівського самоврядування розроблено та продемонстровано буклети з теми “Безпека в Інтернеті” для учнів початкових класів 🌍🖥️🌍