Учні Бабинецької школи №13 зустрілися з бійцями 68-го батальйону тероборони Бучі.
Зі школярами 5-9 класів говорили як з дорослими — на надважливу нині тему особистої безпеки.
Тероборонці пояснювали учням де шукати укриття та як поводитися під час повітряних тривог, роз’яснили існуючі обмеження під час комендантської години та чому важливо їх дотримуватися, а також нагадали про правила поведінки з підозрілими чи вибухонебезпечними предметами.
«Правильне розуміння важливості піднятих питань дасть кожному з них змогу зберегти найцінніше — життя власне і тих, хто поруч», — зазначають бійці ТРО.
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/336383230_167094096164308_7849359997251480950_n-1088x816.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/336881771_751765119873014_1619623496250275581_n-1.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/337528076_159385157006070_4221501076048610971_n.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/337534465_1285179992408493_7384187992351186812_n-1.jpg)