Дякуємо психологині Надії Діжурко за чудові 4 тренінги. Ці дні були сповнені натхнення, співпереживання, доброти, позитиву та віри в майбутнє. Це ковток свіжого повітря для кожного вчителя. Емоції від тренінгів надихають на зміни та допомагають впевнено розпочати новий навчальний рік. На завершення зустрічі отримали подарунок – методичний посібник для практичних психологів та педагогічних працівників.
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/FB_IMG_1694696290400-919x1088.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/FB_IMG_1694696294727-503x1088.jpg)