Учні 4-А (вчителі Ольга Булатицька та Яна Якимець) та 4-Б класів (класний керівник Надія Ярмола) активно приєдналися до Благодійної акції “Смілива гривня”
Метою проведення акції є зібрання коштів на допомогу Збройним Силам України та дати можливість українцям зробити свій внесок у перемогу, адже навіть найменша пожертва є важливою в боротьбі з ворогом за незалежність і цілісність України та наближення нашої перемоги.Зібрані гроші зараховані на рахунок НБУ.
Разом до перемоги!
#сміливагривня2023
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/FB_IMG_1702036024300-490x1088.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/FB_IMG_1702036026300.jpg)