Саме сьогодні, 28 листопада 2023 року, в нашому закладі відбулася благодійна ярмарка під гаслом “Подаруй ЗСУ дрон-камікадзе”, де взяли участь всі учні школи разом із батьками!

На ярмарку були представлені смаколики домашнього приготування, а також різноманітні прикраси.

У результаті зібрано: 34 395,70 грн!

Щиро дякуємо батькам та учням за активну участь!!!

Також хочемо відзначити  Дарину Хромець, ученицю 9-Б класу!  Дівчина плідно готувалася до шкільного ярмарку, який був запланований на 27 листопада, але коли в неділю повідомили, що буде дистанційне навчання, то Дарина зателефонувала до волонтерів та попросила передати булочки військовим, щоб вони не зіпсувалися.

27  листопада о 7.30 ранку волонтери взяли в учениці запашні  булочки і відправили на Харківський напрямок до наших захисників та захисниць!

Пишаємося нашими учнями! Разом до перемоги!