IMG_042113.06.2014 о 18.00 у Бабинецькій школі відбулися загальношкільні батьківські збори. Запрошені на збори були селишний голова Шалюта Віктор Миколайович, Драпей Віктор Станіславович провідний інспектор з питань надзвичайних ситуацій у Бородянському районі, батьківський комітет, учнівське самоврядування, піклувальна рада,учителя, батьки та діти школи.Було розглянуто 3 основні питання.

1.     Про забезпечення безпеки життєдіяльності дітей влітку 2014 року. правила поведінки в громадських місцях, полі, лісі, біля водоймищ під час літніх канікул; протипожежна безпека, користування газом  «Обережно-вибухонебезпечні предмети»;  «Будьте обережні на залізниці»;  «Увага: обірваний провід»;  профілактика правопорушень, бродяжництва, жебрацтва; профілактика негативних явищ серед учнів (наркоманія, токсикоманія, алкоголізм, тютюнокуріння);    поведінка у суспільних місцях, транспорті;     профілактика інфекційних захворювань;      «Обережно, отруйні гриби, рослини».  Де провідний  інспектор з надзвичайних ситуацій  Драпей В.С.,ознайомив батьків, та дітей з технікою безпеки.

2. Про роботу таборів з денним перебуванням та оздоровлення учнів у 2013-2014 навчальному році. (Доповідав директор школи Дудник Т.О.)

3. Медогляд учнів протягом літніх канікул ( Доповідала заступник з навчально-виховної роботи Боярчук О. А.)