![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/310759890_997900951059206_3360445342847751606_n-1088x612.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/310816772_997900991059202_2808860062065844921_n-1088x816.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/311081915_997900994392535_7953900820029127688_n-1088x816.jpg)
06-го жовтня рятувальниками Бучанського районного управління проведено «Єдиний урок безпеки» на тему «Алгоритм дій у разі знаходження вибухонебезпечних предметів».
Особливу увагу фахівці ДСНС приділили здійсненню обов’язкової евакуації під час сигналу «Повітряна тривога», а також надали інформацію працівникам закладу освіти стосовно безпечної евакуації учнів.
В ході заходу нагадали про послідовність дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів та розповіли про основні правила пожежної безпеки в побуті. Також було проведено роз’яснювально-виховну роботу з дітьми стосовно популяризації руху юних рятувальників.
По закінченню заходу учням роздали інформаційні листівки на відповідну тематику.