Новий рік! Ці слова у кожного асоціюються зі святковим настроєм, подарунками, іграми, розвагами.
29 грудня 2016 року в Бабинецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися заходи присвячені святкуванню Нового року. Для молодшої школи 1-4-х класів учні  старшої школи (7-8 класи) презентували новорічну казку «Пригоди у казковому лісі». Старшокласники проявили неабиякі акторські здібності, всі отримали море позитивних емоцій. Маленькі школярі також проявили свою талановитість та артистизм: зачарували публіку таночками,  піснями та щирими новорічними привітаннями.
Для учнів старшої школи (5-11 класи)  працював новорічний ТV канал, де активну участь взяли учні 6-А класу.  Діти організували цікавий вечір з піснями, гумористичними сценками та веселими іграми. У святковій програмі  виступив танцювальний колектив «Етюд»  зі своєю композицією «Політ». Веселий настрій забезпечили глядачам проведення різноманітних конкурсів та дотепні жарти ведучих. Цьогорічні свята запам’ятаються як дітям, так і всім гостя програми.

image (1) image (2) image (3) image (4) image (5) image (6) image (7) image