Колектив та учні школи висловлюють слова щирої вдячності за безцінний досвід з домедичної допомоги представникам Rescuebike/rescuelife (група волонтерів з Іспанії), який врятує не одне життя!
Учні школи навчилися прийомам зупинки кровотеч, що загрожують життю, правильному застосуванню турнікетів та тампонуванню ран. Діти розвили логічне мислення та зосередженість і зібраність у складних ситуаціях.
Дякуємо за високий професіоналізм та відданість своїй справі!
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/426606775_1538209073427975_4858435603319482951_n-1088x889.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/427673548_1538209023427980_7727982843660885632_n-1088x816.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/2-1088x997.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/1-1088x690.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/4-816x1088.jpg)