24 вересня  2014 року відбулася районна підсумкова конференція з виконання плану спільних дій щодо подолання злочинності та бездоглядності серед учнівської молоді району на 2012-2014 роки, в якій взяли участь 25 заступників директорів шкіл з виховної роботи та педагогів – організаторів, 23 лідери учнівського самоврядування,   начальник  служби у справах дітей Бородянської райдержадміністрації  Стасенко Л.С., директор Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Бородянської райдержадміністрації Мельниченко І.І.,  в.о. начальника кримінальної міліції у справах дітей  РВ ГУ МВС України в Київській області Самолига П.М., соціальний педагог Центру соціально-психологічної реабілітації населення „Довір’я”  МарковськаН.М..

IMG1849JPG

IMG1853JPG