Виховна година у 7-Б класі на тему : “Ми за здоровий спосіб життя” .
Учні створили тематичний плакат та назвали складові здорового способу життя. Людство з давніх-давен усвідомило ціну здоров’я, присвячуючи цій темі мудрі думки, які слугують засобом передачі знань і досвіду старшого покоління молодшому. З розумінням цінності здоров’я і руйнівних наслідків хвороб випливає думка про необхідність дбайливого ставлення до власного здоров’я.
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/FB_IMG_1702038362174.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/FB_IMG_1702038365592.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/FB_IMG_1702038368409.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/FB_IMG_1702038376993.jpg)