Бучанська громада завершила територіальний етап та визначилась зі своїми найсильнішими представниками у третьому етапі Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч.

У другому, територіальному етапі змагань, який тривав у громаді майже місяць, взяли участь 302 учні з 13 закладів загальної середньої освіти, які сформували 30 спортивних команд. Найбільше команд взяли участь у змаганнях з волейболу – 14 (9 серед дівчат та 5 серед юнаків), 11 команд у змаганнях з футзалу, 3 – баскетболу та по 1 зі спортивного орієнтування та черліденгу.

Бучанську громаду у третьому (районному) етапі змагань, який пройде у кінці квітня та початку травня будуть представляти переможці другого етапу, а саме:

БАСКЕТБОЛ (ЮНАКИ) – Комунальний заклад “Бабинецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 13”

ВОЛЕЙБОЛ (ЮНАКИ) – Бучанський ліцей №4

ВОЛЕЙБОЛ (ДІВЧАТА) – КЗ “Гаврилівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.” №8

ФУТЗАЛ – Бучанський ліцей” №3

СПОРТИВНЕ ОРІЄНТУВАННЯ – @Бучанський ліцей №9

ЧЕРЛІДЕНГ – Бучанська гімназія № 2

Районний етап буде складатися з двох турів (зонального та фінального). В зональному нашими суперниками стануть переможці з закладів загальної середньої освіти Гостомеля та Коцюбинського.

Дякуємо вчителям фізичної культури за підготовку команд та суддівство, керівникам закладів середньої освіти та керівництву відділу молоді та спорту за сприяння в організації проведення змагань на базі їх закладів та ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ за можливість проведення таких заходів в такий нелегкий для країни час.

РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО !!!

#разомпереможемо#плічопліч#шкільніліги#scl#РазомпереможемоБучанськаМТГ#Київщина