Щорічно у другий вівторок лютого проводиться День безпечного Інтернету !
Лідерами учнівського самоврядування розроблено та продемонстровано буклети з теми “Безпека в Інтернеті” для учнів початкових класів!
Протягом дня, на уроках інформатики вчителем Олександром Кругляком проведено інформаційну кампанію з безпеки поводження в Інтернеті та учні 3-Б класу (класний керівник Ірина Мілевська) долучилися до тематичного дня, де мали змогу зобразити малюнки та повторно повторити правила поведінки в Інтернеті!
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/426093886_1761913394310459_7091412529760240167_n-1088x816.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/426039274_1761913420977123_7578084608076844102_n-1088x816.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/426096699_1761913447643787_7720851916937181562_n-816x1088.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/426031553_1761913494310449_6420566394439245295_n-1088x816.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/426106967_1761913647643767_322896513751691910_n-1088x816.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/426167005_1761913677643764_3205523884032973277_n-1088x816.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/426093372_1761913734310425_3035654480526732525_n-816x1088.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/426084050_1761913754310423_7912122580164391586_n-1088x819.jpg)