💥Шановні батьки💥
‼️В умовах повномасштабного вторгнення рф на територію України агресор дедалі частіше залучає українських підлітків до злочинної діяльності.
‼️Російські спецслужби вербують неповнолітніх на вчинення диверсій через соціальні мережі, зокрема Telegram, WhatsApp, Signal, а також на ігрових інтернет-платформах та інших Інтернет ресурсах.
‼️За винагороду підбурюють підлітків робити написи антиукраїнських гасел в публічних місцях, здійснювати підпали авто українських військових, релейних шаф на залізниці тощо.
🔥Такими злочинними діями російські спецслужби втягують неповнолітніх у протиправну діяльність, залучаючи їх до вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів проти основ національної безпеки України, передбачених ст. ст. 111,, 113, 114 Кримінального кодексу України, а також кримінальних правопорушень проти власності, передбачених ст. 194 Кримінального кодексу України.
🔥🔥З метою попередження вчинення дітьми кримінальних правопорушень просимо Вас, батьки, контролювати на дитячих телефонах та месенджерах, ноутбуках, планшетах тощо, запровадження обмеження видимості облікового запису дитини для третіх осіб в соціальних мережах, щоб зловмисники не мали можливості запрошувати дитину в анонімні чати тощо.