4 березня в Немішаєвській школі № 1 відбулось районне літературно – музичне свято  «Слава Шевченка – слава  України», в якому взяли участь 280 учнів та 50 педагогічних працівників із 25 загальноосвітніх навчальних закладів. На заході були присутні чисельні гості, шанувальники поезії Великого Кобзаря, серед яких голова Бородянської райдержадміністрації Г.Єрко, заступник голови Бородянської районної державної адміністрації С.Колосовський, начальник відділу освіти В.Кухар, редактор газети «Вперед» М.Комар, працівники відділу освіти та Бородянського Палацу культури ім.Т.Г. Шевченка, які привітали учасників свята, побажали любити  свою країну, примножувати її славу, боротися за щастя і незалежність України.

Перед початком свята присутні мали  змогу познайомитися зі  творчими роботами дітей та вчителів району,  що були представлені на  виставці портретів «Мій Шевченко». На виставці було представлено понад 50 портретів  Т.Г. Шевченка, виготовлених різноманітними техніками: випалювання, вітраж, аплікація, витинанка, акварель, художня вишивка, декупаж, різьба по дереву, вишивка бісером.  Роботи учня 8 класу  Канаша Максима були представлені на святі.

Роботи учнів  Немішаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Немішаївської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів, Бородянської СЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Бородянської СЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Бабинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів,  Пісківського НВО, Тетерівської гімназії,  вчителів Загальцівського НВО та Клавдіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів визнано кращими та відзначено  грамотами.

Також у заході взяла участь учениця 5 класу Федієнко Аліна,  яка прочитала один з відоміших віршів Т.Г. Шевченка.

Святом рідного слова та пісні стали виступи читців, юних поетів, вокальних ансамблів, солістів, бандуристів, вихованців театральних гуртків. Учні та вчителі району читали поезії Шевченка, подарувалиглядачам цікаві театралізовані виступи, виконували народні пісні. Приємно вразив присутніх виступ ученицьНемішаївської школи № 1, які прочитали “Заповіт” англійською, німецькою, російською та українською мовами.Завершилось  свято піснями  «Думи мої, думи мої…»,  «Заповіт»,  «Тарасова мати» у виконанні учасників дитячого народного фольклорного ансамблю «Калинонька» Бородянського центру дитячої та юнацької творчості, учнів  Немішаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.