Розпочинаємо прийом заяв про зарахування дітей до 1-х класів школи на 2024/2025 навчальний рік📣

❗З 08 квітня по 31 травня 2024 року батьки майбутніх першокласників мають подати заяви та інші документи для зарахування їхніх дітей до перших класів відповідно до території обслуговування ( селище Бабинці, село Буда-Бабинецька).

Спроможність школи 48 учнів, кількість 1-х класів – 2 по 24 учні.

🖌️📃Один з батьків майбутнього першокласника подає заяву про зарахування до закладу освіти (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника), до якої додаються:

1) копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

2) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о . У разі, якщо батьки або особи, які їх замінюють, перебувають за кордоном, оригінал медичної довідки подають після прибуття в Україну.

У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копію висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.

Довідки за телефоном 067-932-59-31.

Прийом документів з 09.00 до 14.00, понеділок-п’ятниця.

Електронна адреса школи school-13@bucha-rada.gov.ua

Витяг з

Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України

від 16.04.2018 № 367