#ВільніЧитаютьУкраїнською

2 квітня відзначається Міжнародний день дитячої книги. Це всесвітньо визнана подія, заснована Міжнародною радою дитячої книги. З нагоди цього свята у всьому світі вшановується дитяча література, пропагується радість читання. Тому саме сьогодні учні нашої школи (4-Б, 4-А, 7-А, 10 класи) приєднуються до проєкту «Вільні читають українською!».

Учасники проєкту долучаються до збору україномовних книг для регіонів, які постраждали від російської агресії, таких як Миколаїв, Херсон, Запоріжжя, Донецьк, Луганськ, Харків, Суми. Книги будуть спрямовані на поповнення бібліотечних фондів, створення мобільних бібліотечних куточків, формування книжкових поличок в укриттях та гуманітарних штабах.

Проєкт також має на меті покращити психоемоційне благополуччя людей, які знаходяться під щоденними ворожими обстрілами. Також ініціатива покликана посилити суспільну активність та свідомість, популяризуючи українську мову та інтегруючи її вживання в повсякденне життя.

Долучитися до збору можуть усі бажаючі!