В Бучанській громаді стартував територіальний етап змагань “Пляч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги”.

В Гаврилівському ЗЗСО №8 відбулися змагання з баскетболу серед юнаків в рамках змагань “Пляч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги”. За перемогу змагалися команди “Блискавка” Бучанського ліцею №5, “Фенікс” Гаврилівського ЗЗСО №8 та “Факел” Бабинецького ЗЗСО №13.

Під час урочистого відкриття до учасників змагань з вітальним словом звернувся Олексій Адамський – амбасадор проєкту в Бучанському районі, майстер спорту з боксу, засновник спортивного клубу «Патріот» Школи Олімпійського боксу м. Буча, який спортивними досягненнями своїх вихованців надихнув школярів на нові звершення.
В районному етапі змагань виступатиме команда “Факел” Бабирнецького ЗЗСО №13, яка здобула перемоги в іграх. Друге та третє місце посіли відповідно команди “Блискавка” Бучанського ліцею №5 та “Фенікс” Гаврилівського ЗЗСО №8.

Вітаємо учасників шкільних ліг, вперед до перемоги !!!

Далі буде !

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #РазомпереможемоБучанськаМТГ #scl_kyivregion #Київщина