В Бучанській громаді стартував територіальний етап змагань “Пляч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги”.
В Гаврилівському ЗЗСО №8 відбулися змагання з баскетболу серед юнаків в рамках змагань “Пляч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги”. За перемогу змагалися команди “Блискавка” Бучанського ліцею №5, “Фенікс” Гаврилівського ЗЗСО №8 та “Факел” Бабинецького ЗЗСО №13.
Під час урочистого відкриття до учасників змагань з вітальним словом звернувся Олексій Адамський – амбасадор проєкту в Бучанському районі, майстер спорту з боксу, засновник спортивного клубу «Патріот» Школи Олімпійського боксу м. Буча, який спортивними досягненнями своїх вихованців надихнув школярів на нові звершення.
В районному етапі змагань виступатиме команда “Факел” Бабирнецького ЗЗСО №13, яка здобула перемоги в іграх. Друге та третє місце посіли відповідно команди “Блискавка” Бучанського ліцею №5 та “Фенікс” Гаврилівського ЗЗСО №8.
Вітаємо учасників шкільних ліг, вперед до перемоги !!!
Далі буде !
#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #РазомпереможемоБучанськаМТГ #scl_kyivregion #Київщина
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/428611131_2491627494355467_2080309682148277505_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=MHazcyi3bbQAX8kv3ff&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfCDb3Tu35O9GRUWrBdI1iogtUYtzP7z4r4m4qLkwplLSQ&oe=65DC8D46)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/428607974_2491627841022099_3424787485744441469_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=KUpJ3nkueKoAX_4NMno&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfC2URPcH9yg8DYybW94NuGifkdSms0GNCwLhsMozDdEdw&oe=65DDF93E)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/428607978_2491627541022129_6472444365486918128_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=DbivWpBdhXkAX8V3pBI&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfDBycdlgmpiK2QoBNHVyysNsKfhBBYYa-TMWlHiqkQoxg&oe=65DD53FA)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/ми-1088x725.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/13-1088x725.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/д-1088x725.jpg)