P1030758

P1030760

P1030810

P1030781

Дудник Таміла Олександрівна, директор Бабинецької ЗОШ, презентувала здобутки учнівського та педагогічного колективу у навчально-виховному процесі за навчальний рік.

Матущенко Тетяна Антонівна озвучила вітання голови Київської обласної державної адміністрації Володимира Шандри, директора департаменту освіти і науки КОДА Наталії Іванівни Клокар та привітала всіх учасників свята із закінченням навчального року.

Грошові премії від селищного голови Шалюти В. М. та спонсора Шоми О.В. одержали педагоги закладу – Зубок Г. Ф. попередній директор школи, Шкроб Н.П. вчитель математики, Скоков О. П. вчитель трудового навчання, які підготували призерів ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад.

15 учнів, які отримали похвальні листи за високі здобутки у навчанні,  були нагороджені подарунковими сертифікатами на 4-и особи у розважальний комплекс міста Бучі (торговельний центр «Модуль»). Спонсором такого подарунку виступив депутат обласної ради Добрянський Володимир.

Голова піклувальної ради Шома О. В. надав фінансову допомогу навчальному закладу для покращення матеріально-технічного забезпечення.

P1030859

P1030895