Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітають артисти з чарівною святковою виставою «Миколай зі снігом завітай». Чекали і дочекались!
Всі , хто мав змогу побачити виставу були приємно вражені, отримали море позитивних емоцій та невичерпний заряд енергії
Така казкова атмосфера – це солодкий спогад дитинства, очікування дива, віри в краще майбутнє і просто хороший новорічний настрій. Щиро дякуємо за такий дарунок !
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/1702661424522.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/1702661424512.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/1702661424502.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/1702661424531.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/1702661424492.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/1702661424481.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/1702661424470.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/1702661424459.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/1702661424447.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/1702661424435.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/1702661424547.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/1702661424411.jpg)