З нагоди 210 річниці Дня народження Тараса Шевченка класними керівниками Ольгою Шомою (1-А), Аліною Скринник (1-Б), Оксаною Бриль (2), Ольгою Кругляк (3-А), Іриною Мілевською (3-Б), Ольгою Булатицькою (4-А), Надією Ярмолою (4-Б), вчителем української мови Оленою Здрок, Сергієм Циганенком (5-Б), Тамілою Андрущенко (6-Б), Раїсою Германчук (7-А), Чухліб Світланою (7-Б), Наталією Шкроб (8-А) та Ларисою Стариш (8-Б) проведено виховні заходи на тему “Лунає вічне слово Кобзаря” !
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/1а-1088x816.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/1ббб-1088x817.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/2-2-612x1088.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/3б-1088x816.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/4а-1088x816.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/5б-1088x816.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/6б-1088x729.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/7б-1088x816.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/8б-1088x816.jpg)