17 квітня в Україні відзначають День пожежної безпеки!
Класні керівники 3-х класів Ольга Кругляк та Ірина Мілевська провели виховні бесіди з пожежної безпеки. Діти ознайомилися з причинами виникнення пожежі, навчилися цінувати людське життя та берегти своє здоров’я, розвивати пам’ять, логічне мислення, виховувати навички бережного поводження з вогнем.
“Вогонь – друг, вогонь – ворог,” – саме такого висновку дійшли учні!
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/3-1-816x1088.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/3а-1-1088x816.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/437728652_1803821946786270_4059673455305762398_n-816x1088.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/437935034_1803822003452931_4212753612618015771_n-816x1088.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/437974914_1803822080119590_5001148567663936907_n-1088x555.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/438702293_1803822050119593_3150114125760914582_n-1088x816.jpg)