Акція «ЗГРАЯ ДРОНІВ»
3 дрони-камікадзе
передано військовим мешканцям Бабинецький старостинський округ Бучанської міської ради від Комунальний заклад “Бабинецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 13” Бабинецький ЗДО 14 “Світлячок” КЗ “Здвижівська гімназія № 14”, які несуть службу на Донецькому напрямку в 72 бригаді Вугледар.
Дякуємо Благодійний фонд “Ірпінське волонтерське об’єднання “Незламні серця”” , який виготовив та надав дрони-камікадзе для наших Захисників!
Разом до Перемоги!
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/436488784_7526470897471490_4160706155414396163_n-1088x959.jpg)