Мама… Це – найдорожча і найцінніша у світі людина для кожного з нас. Перші кроки, перші слова, перші здерті коліна – все це її турботи, її справи, її життя!
Учні 3-А класу та мами дітей разом із класним керівником Ольгою Кругляк провели виховний захід-свято до Дня матері «Мамо, ти у мене єдина у світі».
У цей день, дорогі і рідні мами прийміть найщиріші вітання своїх дітей зі святом. Бажаємо вам щастя, здоров’я, родинного тепла, любові та справжнього людського щастя. Хай ваші діти – найкращі і найгарніші у світі – приносять вам лише радість та втіху!
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/1-3-817x1088.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/2-3-1088x595.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/3-4-1088x616.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/4-2.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/5-2-1088x652.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/6-2-1088x816.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/7-2-1088x679.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/8-2-1088x816.jpg)