8 травня 2024 року Україна разом з Європою відзначає День пам’яті та примирення, присвячений вшануванню пам’яті загиблих у Другій Світовій війні, а також перемозі над нацистською Німеччиною та її союзниками. У війні за приблизними оцінками загинуло від 5 до 8 мільйонів українців, а майже 700 міст було зруйновано.

Класні керівники Аліна Скринник, Ольга Шома (Леся Кархут), Ольга Кругляк, Ірина Мілевська, Ольга Булатицька (Яна Мудра), Надія Ярмола та педагог-організатор Марія Пісковець провели виховні бесіди для учнів із метою поглиблення знань учнів про героїчне минуле нашого народу; з повагою до тих, хто ціною власного життя здобув перемогу у війні та здобуває перемогу в наші дні!

🕯️Вічна і світла пам’ять українським воїнам, які віддали свої життя у Другій світовій війні!