8 травня 2024 року Україна разом з Європою відзначає День пам’яті та примирення, присвячений вшануванню пам’яті загиблих у Другій Світовій війні, а також перемозі над нацистською Німеччиною та її союзниками. У війні за приблизними оцінками загинуло від 5 до 8 мільйонів українців, а майже 700 міст було зруйновано.
Класні керівники Аліна Скринник, Ольга Шома (Леся Кархут), Ольга Кругляк, Ірина Мілевська, Ольга Булатицька (Яна Мудра), Надія Ярмола та педагог-організатор Марія Пісковець провели виховні бесіди для учнів із метою поглиблення знань учнів про героїчне минуле нашого народу; з повагою до тих, хто ціною власного життя здобув перемогу у війні та здобуває перемогу в наші дні!
Вічна і світла пам’ять українським воїнам, які віддали свої життя у Другій світовій війні!
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/1а-1088x819.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/1б-1088x490.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/3а-1088x816.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/3б-1088x816.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/3-1-1088x816.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/333-1088x816.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/4а-1088x887.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/4б-1088x816.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/7а-1088x817.jpg)