Щороку в нашому закладі освіти проводиться Олімпійський тиждень⚽, який спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху.

Вчителі початкової школи Аліна Скринник, Оксана Бриль, Ольга Любімова, Ірина Мілевська, Ольга Булатицька, Надія Ярмола провели спортивні змагання для учнів 1-4 класів на тему “Веселі старти”.

Вчителі фізичної культури Олександр Шипулов та Роман Здрок підготували спортивні змагання серед учнів 5-11 класів.

Вчителі математики Євгенія Терніченко та Наталія Шкроб провели уроки на тему: “Математична статистика та аналіз у спорті” для учнів 8-А та 11 класів.

Вчитель інформатики Олександр Кругляк презентував для учнів 9-Б класу урок на тему:”Інформаційні технології у спорті”.

Вчитель географії Сергій Циганенко провів цікавий урок на тему: “Види спорту на карті світу” для учнів 9-А класу.

В рамках Олімпійського тижня для учнів 6-Б класу вчитель основ здоров’я Таміла Андрющенко та медична сестра Надія Сидоренко провели практичне заняття  на тему “Як надати першу допомогу при травмі”.