ft59R6X1Qsw     21 листопада 2013 року з невеликим запізненням в Бабинецькій школі відбулося свято української  писемності та мови

У заході взяли участь учні 7 класу і класний керівник Бугай Світлана Григорівна  –  вчитель  української мови та літератури.

Впродовж свята, розповідалася історія започаткування Дня української мови та літератури, згадали і засновника нової української літератури – Івана Котляревського та його відомий твір “Енеїда”. Згадували роки,  під час яких українська мова переживала важкі часи і гноблення.
Показать полностью.

Учні розповідали приказки, прислів’я, вірші, говорили про важлівість рідної мови в житті кожного українця – саме на це був спрямований цей захід.

В кінці заходу, учениці 7 класу Кушнірук Ольга та Анастасія Щербакова виконали дві пісні. Після виконань пісень, вчитель української мови подякувала за увагу і пригостила гостей, вчителів і учнів смачним короваєм.DJ0bg2srTPA