Шановні мешканці селища, хочемо висловити подяку небайдужим із вас, активістам, які долучилися до робіт по встановленню та фарбуванню частини нового паркану біля Бабинецької школи: Кордіяці Руслану, Прокопчуку Володимиру, Костенку Дмитру, подружжю  Шомі Олександру та Ользі, Купрашу Андрію, Журбі Андрію, подружжю Самусенко Федору та Аллі, Кравченко Андрію, Євтушенку Віктору, Конфоровичу Юрію, Лосенку Ігорю, подружжю Тітенку Олександру та Мілевській Ірині, Хромцю Ігорю, Суміщуку Олексію, Обедюку Максиму,Миколаєнку Сергію,  Левченку Миколі, Аксьоновій Наталії, Чухліб Світлані, Гончаровій Світлані, Ридаловій Вероніці, Булатицькій Ользі, Луценко Ірині, Білусі Денису. Окремо дякуємо Кордіяці Руслану за виготовлення паркану. За  матеріальну допомогу висловлюємо подяку Отцю Богдану та батькам учнів школи.
Запрошуємо в майбутньому не бути осторонь і приєднуватися до громадських робіт та заходів. Не будьмо байдужими до сьогодення наших дітей та школи.
Адміністрація школи

image (1)