З метою привернення уваги учасників освітнього процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, щорічно у закладі освіти проводяться різноманітні заходи у рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства». Ці заходи спонукають здобувачів освіти до аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей, сприяють вихованню в них людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків.
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/316405898_1257045704877648_2887284799403049031_n-1-1088x816.jpg)