Радіємо за наших працівників, яких напередодні професійного свята відзначено Подяками відділу освіти Бучанської міської ради. За вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи, за високі професійні досягнення та з нагоди Дня бібліотек отримала Подяку відділу освіти Бучанської міської ради бібліотекар Алла Самусенко. За високі досягнення на професійній ниві та вагомий внесок у навчання та виховання підростаючого покоління відзначено вчителя математики Євгенію Терніченко. Подяку Бучанської міської організації профспілки з нагоди Дня працівника освіти отримала заступник директора з виховної роботи та соціальний педагог Антоніна Шома.
Щиро вітаємо та пишаємося нашими колегами!
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/FB_IMG_1697540231733-1-452x1088.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/FB_IMG_1697540233735-503x1088.jpg)