Тварина – не лише вірний друг людини, але й член родини, який сам про себе не подбає і потребує догляду, тому потрібно навчитися правильно про нього дбати!
Класними керівниками 3-А та 3-Б класів Ольгою Кругляк та Іриною Мілевською проведено виховні бесіди з метою ознайомлення учнів із посібником ВООЗ “Хочем мати друга? Будь другом”.
Учні засвоїли правила поводження з тваринами та по завершенню кожен клас отримав сертифікати.
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/430924986_1775511142950684_1217724669382694686_n-1088x816.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/430929479_1775511296284002_7069281699169004840_n-1088x816.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/430938729_1775511216284010_4197983482842892602_n-1088x816.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/430966511_1775511389617326_7863934245108583897_n-1-816x1088.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/430987436_1775511266284005_8136268033397774888_n-1088x816.jpg)