Завершено другий етап практичних навчань з підготовки роїв середньої та старшої вікової групи ЗЗСО Бучанської МТГ до участі у конкурсах І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”). Центром національно-патріотичного виховання та спортивної роботи за сприяння Добровольчого формування Бучанської міської територіальної громади №1 на базі Гаврилівського ЗЗСО №8 проведено практичні навчання з тактичної медицини та тактичної підготовки для джур роїв ЗЗСО селищ Бучанської МТГ.
Рої «Молоді козаки» середньої вікової групи та «Козацька люлька» старшої вікової групи Бабинецького ЗЗСО І-ІІІ ст. № 13 також прийняли участь в навчанні. Дякує всім учасникам за безцінний досвід!
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/336897857_1148960812465695_6834751621611054330_n-1088x643.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/336901014_530228152607945_8888636570925477023_n-1088x816.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/336906143_609086850729903_4978996510909589845_n.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/336916487_1254684785466953_3607632809855015951_n-816x1088.jpg)