Вітаємо призерів та переможців І (територіального) Art Space дитячої творчості в рамках Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії».
За результатами журі:
У номінації образотворче мистецтво.
Молодша вікова категорія –
І місце Вікторія Дзевицька, вихованка гуртка «Петриківський розпис» Бучанського центру позашкільної роботи ім. А. Куцевалова, керівник Олена Друзяка на базі Бабинецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №13;
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/FB_IMG_1705923931460.jpg)
У номінації декоративно-прикладне мистецтво
Молодша вікова категорія –
ІІ місце Лідія Здрок, вихованка гуртка «Петриківський розпис» Бучанського центру позашкільної роботи ім. А. Куцевалова, керівник Олена Друзяка на базі Бабинецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №13.
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/FB_IMG_1705923932959.jpg)