День вчителя – свято кожної людини, хто хоч чомусь учився в цьому світі. Бо вчителями і учнями одночасно виступає кожен з нас. Але для працівників школи – це особливий день, бо саме в цей день почуєш неймовірну кількість слів вдячності і подяки, що надихають кожного з нас ще більше творити та дають невичерпної енергії на цілий навчальний рік.

Святкування цього року у нашій школі відбулося 29 вересня, а організаторами свята виступили наші учні. Вони підготували театралізований концерт з чудовими номерами художньої самодіяльності. Учасниками концерту також стали вихованці гуртка «Дивослово», які підготували гумористичний номер та подарували глядачам гарний настрій та чарівні посмішки.

Дякуємо нашим учням за чудове свято та цікаву програму, за передбачливість та організованість. Ви найкращі!