Представники роїв “Молоді козаки” (Олександр Шома, Альона Чепурна) та “Козацька люлька” (Денис Ренцевич, Тимофій Шеремет) взяли участь у вишколі для джур у вигляді квесту «У пошуках козацьких скарбів»🎁🎊, організованого Центром національно-патріотичного виховання та спортивної роботи відділу освіти Бучанської міської ради спільно з Інститутом проблем виховання НАПН України на базі Бучанського центру позашкільної роботи імені Андрія Куцевалова (БЦПР) та Пластового Вишкільного Центру.

Нащадки козаків показали свої знання, винахідливість, таланти та волю до перемоги у різних етапах гри-квесту⛹️‍♀️🤾‍♂️🤸‍♀️.

У кінці вишколу провели рефлексію, де діти із задоволенням розповіли про свої відчуття😃 та емоції.

Було круто, весело та цікаво!

#Джура2024БучанськаМТГ #dzhura_2024  #джура_2024  #dzhura_2023 #джура_2023