Для кожного важливо, що в рідному будинку живуть мати та батько, кіт та собака. З дитячих років дім для нас, ніби гніздечко. В нього приходять гості, друзі, тут ми веселимося та сумуємо. Перші свої кроки ми робимо в своєму рідному будинку, перші книжки читаємо – також в рідному домі. У власному будинку людина відпочиває від турбот.
Саме про це говорили на бібліотечному уроці учні 6-Б класу та читали вірші українських поетів задля підняття духу в час нелегких випробувань.
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/409163215_3523616751287316_4922400842819363947_n-1088x700.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/409135350_3523616764620648_6520240602949370830_n-674x1088.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/433960559_3523616781287313_4759364870564380364_n-773x1088.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/434037462_3523616821287309_6398469092313012778_n-735x1088.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/432615718_3523616841287307_6634730352699042377_n-770x1088.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/434061829_3523616871287304_6863743394274826373_n-683x1088.jpg)