Наша школа долучилася до Всеукраїнського тижня дитячого читання, який цьогоріч проходить під гаслом: «Читайте з нами українське!» .
Сьогодні читали вголос книгу української дитячої письменниці Лариси Ніцой “Незламні Мураші” про те, як живий собі на світі мурашиний народ. Живий і горя не знаючи. Працював. Та якось на нього напали сусідні мурахи, що клялися у братній любові, які казали, ми такі мурашки, як і ви. Напали та зруйнували мурашник і щасливу життя. Проте мурашиний народ зібрався на силі і вигнав ворога з рідної землі!
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/336921596_3410552535899961_371662335145036676_n.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/337018923_1237824483786459_2580518434356056312_n.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/337152585_736768254839220_7523068857062660073_n.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/337007878_789019496155746_1176498106966136095_n-1.jpg)