У рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху у закладі освіти проведено низку тематичних заходів з метою поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганди безпечної поведінки на дорозі.
Класними керівниками початкових класів Аліною Скринник, Ольгою Кругляк, Ольгою Булатицькою та Надією Ярмолою проведено виховні бесіди з елементами гри на тему «Правила дорожнього руху» та «Безпека руху пішоходів».
На уроках основ здоров’я учні 5-7 класів приєдналися до челенджу малюнків на тему «Безпечна дорога до школи» та закріпили знання з безпеки дорожнього руху (вчитель основ здоров’я Таміла Андрющенко).
Вихованки гуртка “Петриківського розпису” створили інформаційний листок із правилами дорожнього руху (керівник Олена Друзяка).
Правила потрібно знати,
Їх потрібно пам’ятати!
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/1б-2-1088x490.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/3а-2.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/3аа.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/3-аа-816x1088.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/4а-2-1088x816.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/4б-2-1088x816.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/5-5-1088x490.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/unnamed-file-1088x490.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/427998557_1822841888217609_7865723199978834965_n-816x1088.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/443837391_1822841901550941_2054173300181150660_n-816x1088.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/444155071_1822841921550939_6155088258476496085_n-816x1088.jpg)