У рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху у закладі освіти проведено низку тематичних заходів з метою поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганди безпечної поведінки на дорозі.

Класними керівниками початкових класів Аліною Скринник, Ольгою Кругляк, Ольгою Булатицькою та Надією Ярмолою проведено виховні бесіди з елементами гри на тему «Правила дорожнього руху» та «Безпека руху пішоходів».

На уроках основ здоров’я учні 5-7 класів приєдналися до челенджу малюнків на тему «Безпечна дорога до школи» та закріпили знання з безпеки дорожнього руху (вчитель основ здоров’я Таміла Андрющенко).

Вихованки гуртка “Петриківського розпису” створили інформаційний листок із правилами дорожнього руху (керівник Олена Друзяка).

Правила потрібно знати,

Їх потрібно пам’ятати!