Сьогодні в наш заклад освіти завітали представники ДСНС Бучанського районного управління з профорієнтаційною роботою для випускних класів, адже профорієнтація дозволяє зрозуміти, який вид професійної діяльності більше підходить; вільно оцінити власні можливості, інтереси та усвідомлено обрати майбутню професію; оцінити власний потенціал та розробити стратегію кар’єрного зростання.
Потреба на ринку праці кваліфікованих рятувальників ДСНС України є досить актуальною та затребуваною, адже це професіонали по наданню допомоги і порятунку людей, які опинилися в екстремальних ситуаціях!
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/FB_IMG_1697543830461.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/FB_IMG_1697543832211.jpg)