Джури рою “Молоді козаки” взяли участь у підготовці роїв середньої вікової групи до етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Відвідали майстер-класи з домедичної та тактичної підготовки, розбірки та збірки автоматів, теренової гри !
Захід було організовано Центром націоналЬно-патріотичного виховання та спортивної роботи відділу освіти Бучанської міської ради спільно з Добровольчим формуванням Бучанської міської територіальної громади №1.
#Джура2024БучанськаМТГ#dzhura_2024#джура_2024#dzhura_2023#джура_2023
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/6-685x1088.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/5-742x1088.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/4-1088x816.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/3-816x1088.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/2-816x1088.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/1-e1709560561877.jpg)