Психолог Відділення Польської Гуманітарної Акції в Україні – Павлова Катерина провела психопросвітницький захід для педагогів на тему: «Механізм тривоги. Управління стресом. Практичні поради для самодопомоги» в рамках проєкту “Невідкладна багатосекторальна допомога постраждалим від конфлікту людям, які проживають в Україні”.
Дана програма впроваджується Відділенням Польської Гуманітарної Акції в Україні завдяки підтримці американського народу, що була надана Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
Щиро вдячні за компетентну підтримку та необхідні навички.
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/330608460_5823834977708176_5943372572833490104_n-1-1088x816.jpg)