Ми з вами щодня перебуваємо в ролі учасника дорожнього руху. Переходимо дорогу – ми пішоходи, рухаємося громадським транспортом – пасажири, а якщо маємо власний транспорт, то час від часу стаємо водіями.
Для виконання цих ролей ми повинні знати Правила дорожнього руху , які краще вивчати за допомогою гри
. Тому між гравцями команд “Світлофор
” (6-Б клас) та “Стоп
” (6-А клас) відбулася вікторина знавців правил дорожнього руху “Мій друг – дорожній рух”.
Гравці відповідали на питання, відгадували тематичні поняття, які капітани команд показували тільки за допомогою рухів, міміки і жестів, пригадували назви дорожніх знаків і розпізнавали за малюнком автобуса напрям його руху!
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/315423331_3196442620671399_2179404566808891402_n-1088x717.jpg)