Діти на власні очі побачили чарівну казку про перетворення простого скла в новорічну іграшку. Досвідчений екскурсовод розповіла дітям історію виробництва та познайомила малят з усіма етапами виготовлення ялинкових прикрас.image (3)

В склодувному цеху зі скляної колби народжується новорічна іграшка. Скло нагрівається до 600 градусів, а вправні склодуви видувають іграшки різноманітних форм та розмірів.

image (13)

x8evDBjqztk

qXj_x4GHW_c

В цеху нанесення срібла на іграшку, майстер показав, як за допомогою спеціального розчину, прозорі ялинкові іграшки набувають дзеркального забарвлення. В художньому цеху діти побачили, як талановиті художниці наносять на іграшки різноманітні малюнки.

image (14)

J7CLASfBGiQ

image (1)

Учні 9 класу власноруч малювали іграшки для воєнних які знаходяться в АТО. Учні 5, 1 -А, 1-Б, 9 класу залишилися  задоволені від проведеного часу в справжній казці.

t2KO7ceXHcU

В музеї ялинкових іграшок, діти захоплено розглядали колекцію ялинкових прикрас найбільших фабрик світу. В кімнаті здійснення мрій малюки загадали бажання, яке обовязково виконає Дід Мороз.

nAcU5VAqOBo

Після закінчення екскурсії на дітей чекав ще один сюрприз: майстер – клас “Іграшка своїми руками”. Кожна дитина самостійно розмалювала іграшку для своєї новорічної ялинки.