Сьогодні учні 1-Б класу вирішили допомогти Святому Миколаю підготувати подаруночки для ЗСУ у вигляді теплої рукавички з цукерочкою! Напередодні свята, учні писавши листа Миколаю, окрім дрібничок також забажали “Щоб закінчилася війна” !
Оскільки учні були слухняними, старанно навчалися та робили добро, Святий Миколай залишив і їм подаруночки! Скільки ж радості було у дітлахів!!! Тепер вони точно знають, за добро добром платять! Тож наслідуйте Святого Миколая творячи тільки добрі справи!
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/FB_IMG_1702037598696-490x1088.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/FB_IMG_1702037601190.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/FB_IMG_1702037603901.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/FB_IMG_1702037607136.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/FB_IMG_1702037613474.jpg)