Козачата рою “Завзяті козачата” та джури рою “Молоді козаки”, гурток “Дивослово”, учні 2 класу (класний керівник Оксана Бриль) та 10 класу (класний керівник Світлана Шляхтенко )активно доєдналися до відзначення Дня Соборності України!
Цей день нагадує, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ! І зараз ми, як ніколи, об’єднані у своїх вчинках, думках і мріях. Бо ми всі разом прагнемо Перемоги і бажаємо жити у вільній, безпечній, справедливій і успішній країні!
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_20240122_120003_351-1088x904.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_20240122_121547_442-1088x905.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_20240122_121547_130-898x1088.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/FB_IMG_1705917903106-816x1088.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_20240122_113347_386-1088x502.jpg)
![](http://babinci-school.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_20240119_102331.jpg)